Pulverkrāsošana

page-header-picture

 

Mēs piedāvājam klientiem iespēju krāsot metāla izstrādājumus jebkurā krāsā no RAL skalas, izmanotjot pulverpārklājuma krāsošanas metodi. Jūsu izvēlei tiek piedāvāts plašs pārklājumu sortiments, kas atšķiras pēc faktūras un krāsas. Izmantojot pulverkrāsošanas metodi, var iegūt virsmu ar dažādu pakāpju spīdumu vai reljefa faktūru, kā arī dabīgā akmens vai koka imitāciju. Pulverpārklājuma krāsošanas metode ļauj krāsojamam produktam būt pārklātam ar jebkuru parasto metāla izstrādājumu – tēraudu, alumīnija sakausējumu, cinku, nerūsējošo tēraudu, u. c. Šis seguma veids mūsdienās atbilst stingrām triecieniztūrības prasībām, nodrošina augstu izturību pret koroziju, un iztur ekstremālas temperatūras iedarbību. Šim pakalpojumam ražotājs dod garantijas, apliecinot to kvalitāti un padarītā darba izturību.

 

Pulverkrāsošana ir moderna un efektīva metode metāla virsmu estētiskai un aizsargājošai apstrādei. Mūsu pulverkrāsošanas pakalpojums piedāvā kvalitatīvu un izturīgu pārklājumu jūsu metāla izstrādājumiem, nodrošinot gan vizuālu pievilcību, gan aizsardzību pret koroziju un citiem ārējiem faktoriem.

Izmantojot augstas kvalitātes pulverkrāsas un precīzu uzklāšanas tehnoloģijas, mēs spējam pielāgoties dažādām krāsu vajadzībām un piedāvāt plašu krāsu un apdares iespēju klāstu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkāršu vienkrāsu pārklājumu vai kaut ko izcilu un daudzveidīgu, mēs esam šeit, lai pārvērstu jūsu metāla izstrādājumus stilīgās un izturīgās krāsas.

Mūsu pieredzējušais personāls un modernās krāsošanas iekārtas nodrošina, ka katrs gabals tiek apstrādāts ar rūpību un precizitāti. Uzticieties mums, lai jūsu metāla izstrādājumi iegūtu ne tikai izturīgu aizsardzību, bet arī estētiski pievilcīgu un ilgstošu krāsu.