Restaurācijas darbi

page-header-picture

 

Mūsu metāla konstrukciju un elementu restaurācijas pakalpojums piedāvā profesionālu un rūpīgu pieeju metāla struktūru atjaunošanai. Neatkarīgi no tā, vai tas ir antīks metāla tiltiņš, vēsturisks ēkas elements vai citi industriāli konstrukciju elementi, mēs specializējamies saglabāt to oriģinālo dizainu un integritāti.

Mūsu pieredzējušie metāla speciālisti veic visaptverošus restaurācijas darbus, ietverot rūpīgu tīrīšanu, korozijas novēršanu, krāsojuma atjaunošanu un bojātu vai nodilušu detaļu aizvietošanu. Mēs pielietojam mūsdienīgas tehnoloģijas un tradicionālas metodes, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un ilgtermiņa izturību.

Uzticot mums jūsu metāla konstrukciju un elementu restaurāciju, varat būt pārliecināti, ka jūsu objekts tiks atjaunots ar precizitāti un cieņu pret tā vēsturi, atstājot izaicinājošos laika nospiedumus pagātnē.

Darbības jomas: netīrumu noņemšana, oksīdu un korozijas produktu noņemšana, stabilizēšana, deformācijas korekcija, krāsu un turpmāku slāņu noņemšana, renovācija, kopiju izgatavošana, patinēšana, aizsardzība.

Restaurācija – pirms darbu uzsākšanas

Restaurācija – pēc darbu pabeigšanas